• تهران - بلوار میرداماد- میدان مادر- خیابان بهروز- بن بست یکم -پلاک 8 - واحد 1

تاریخچه فعالیت های شرکت

بازرگانی اسلامیه توسط موسس آن مرحوم شادروان حاج حسین اسلامیه در شهر همدان تاسیس گردید و  بیش از نیم قرن در زمینه فروش – واردات و صادرات انواع مصالح ساختمانی در خدمت هموطنان گرامی بوده است و همواره صداقت و مشتری مداری را سرلوحه کار و خط مشی فعالیت خود قرار داده است.به عمده محصولات این بازرگانی می توان به ارایه انواع آهن آلات – تیر آهن -میلگرد- سیمان – کاشی و سرامیک و بتن آماده دربهای ضد حریق و دربهای ضد سرقت اشاره نمود. 

مختصری درباره شرکت

اکنون بازرگانی اسلامیه با هدف تولید ملی و شعار حمایت از کالای ایرانی با راه اندازی خط تولیدی مجهز  به دستگاه های روز دنیا – تولید انواع دربهای ضد حریق و دربهای ضد سرقت از بهترین مواد اولیه را در کارخانه ای به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع در شهر همدان آغاز نموده است.

مدیران این بازرگانی با رصد محصولات ارایه شده در بازار جهانی و دیگر کشورها و به روز نگاه داشتن اطلاعات خود همواره سعی در ارتقا کیفیت محصولات و به روز رسانی محصولات تولیدی خود همگام با استانداردهای جهانی با هدف مشتری مداری هستند.

این بازرگانی با اخذ مجوزهای لازم از ارگانهای مربوطه از جمله وزارت صنعت و مدن – اداره استاندارد – مرکز تحقیقات مسکن ایران (BHRC) و اداره آتشنشانی سعی در ارایه محصولاتی استاندارد و مطابق با نیاز روز بازار ایران و دنیا را دارد.

محصولات این بازرگانی شامل انواع دربهای ضد حریق و ضد سرقت بر اساس ابعاد استاندارد و یا در ابعاد و رنگهای سفارشی می باشد.

این بازرگانی با دارا بودن دفاتر فروش در شهر همدان و تهران و دپوی قوی محصولات – آماده فروش و خدمات رسانی به کلیه هموطنان گرامی را در سریعترین زمان ممکن است.

Call Now Buttonتماس با ما
arnavutköy eskort
basaksehir haberleri